Tapet Eijffinger Terra 391532
3 530 kr
1 839 krSpara 48 %Kampanj

Terra 391532
1 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Världens alla landskap med en aldrig sinande inspiration har skapat denna kollektion med tapeter som är en hyllning till vår jord. Naturens alla färger finns här representerade, som röda öknar, vilt gräs och karga stenpartier. Livliga nyanser i jordiga toner och en unik textur gör det här till en mycket speciell kollektion.
Varumärke
EijffingerBeskrivning
Världens alla landskap med en aldrig sinande inspiration har skapat denna kollektion med tapeter som är en hyllning till vår jord. Naturens alla färger finns här representerade, som röda öknar, vilt gräs och karga stenpartier. Livliga nyanser i jordiga toner och en unik textur gör det här till en mycket speciell kollektion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Eijffinger |
| Art.Nr. | 391532 |
| Kollektion | Terra |
| Färg | Vit |
| Mönster | Grafisk |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm, Förskjuten |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 8715518915327 |
