Tapet Ferm Living Arch 176
855 kr
729 krSpara 15 %Kampanj

Arch 176
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Varumärke
Ferm LivingBeskrivning
Ferm Living inspireras av skandinaviska designtraditioner med retrokänsla, dock med en egen grafisk touch.
Övrigt
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Mönsterpassning: Rak
Åtgång: 1 rulle räcker till 3 våder om du har 2,40 m i takhöjd
Material: Nonwoven
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Ferm Living |
| Art.Nr. | 176 |
| Kollektion | Ferm Living |
| Färg | Grå |
| Mönster | Geometrisk |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak mönsterpassning med en mönsterhöjd på 26,5cm |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5704723005667 |

