Tapet Galerie Wallcoverings English Garden G78522
Rek. pris 699 kr
524 kr
Se priset!

English Garden G78522
524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En grå tapet med ett modernt grafiskt mönster i vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En grå tapet med ett modernt grafiskt mönster i vitt. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78522 |
| Kollektion | English Garden |
| Färg | Grå |
| Mönster | Grafisk |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 7,6 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430085221 |

