Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67639
Rek. pris 595 kr
509 kr

Mansion G67639
509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67639 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
Tapet Galerie Wallcoverings Mansion G67639 är en tapet som tillhör den populära tapetkollektionen Mansion.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G67639 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Randig |
| Typ | Tapet |
| Kollektion | Mansion aug 17 |
| Färg | Grå |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10 m |
| Mönsterpassning | 53 cm Förskjuten |
| Bredd | 53 cm |
| EAN-nr | 5055430076397 |
