Tapet Karl Lagerfeld 37849-3
1 240 kr
1 139 krSänkt pris!Spara 101 kr

37849-3
1 139 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Karl Lagerfeld är en exklusiv designerkollektion från en av de stora aktörerna på världens mode scener. Karl Lagerfeld, en framstående modeprofil som förutom att lyfta fram det stora modehuset CHANEL, gjorde sina egna kollektioner med stor framgång. Hans design på tapeter består bland annat av loggan med sin egen profil, modetavlor där han skissat kläder, ”medaljonger” i ramar, solfjädrar och mycket mer.
Varumärke
Karl LagerfeldBeskrivning
Karl Lagerfeld är en exklusiv designerkollektion från en av de stora aktörerna på världens mode scener. Karl Lagerfeld, en framstående modeprofil som förutom att lyfta fram det stora modehuset CHANEL, gjorde sina egna kollektioner med stor framgång. Hans design på tapeter består bland annat av loggan med sin egen profil, modetavlor där han skissat kläder, ”medaljonger” i ramar, solfjädrar och mycket mer.
Egenskaper
| Varumärke | Karl Lagerfeld |
| Art.Nr. | 37849-3 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Randig |
| Kollektion | Karl Lagerfeld |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10 m |
| Mönsterpassning | Rak 2 cm |
| Färg | Grå/Metallic |
| Bredd | 53 cm |
| EAN-nr | 4051315472262 |
