Tapet Living walls Aruba 38097-1
599 kr
449 krSpara 25 %Kampanj42 tim kvar!

Aruba 38097-1
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En silvergrå/beige, lätt strukturmönstrad tapet som skimrar och glittrar i solljuset. Denna tapet kommer garanterat skapa en lyxig känsla i rummet. Detta är en non woven tapet, även kallad easy up, och är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
En silvergrå/beige, lätt strukturmönstrad tapet som skimrar och glittrar i solljuset. Denna tapet kommer garanterat skapa en lyxig känsla i rummet. Detta är en non woven tapet, även kallad easy up, och är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 38097-1 |
| Kollektion | Aruba |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315494912 |


