Tapet Living walls Aruba 38529-3
559 kr
419 krSpara 25 %Kampanj42 tim kvar!

Aruba 38529-3
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En brun/grå tapet med unikt grafiskt mönster som skapar en behaglig känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
En brun/grå tapet med unikt grafiskt mönster som skapar en behaglig känsla i rummet. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten. Den har även en vinylyta, vilket innebär att den är avtorkningsbar.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | 38529-3 |
| Kollektion | Aruba |
| Färg | Grå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315531075 |
