Tapet Living Walls Metropolitan Stories II DD118829
Rek. pris 2 679 kr
2 469 kr

Metropolitan Stories II DD118829
2 469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Tapet Metropolitan Stories II DD118829 från Living Walls.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | DD118829 |
| Utförande | Non Woven |
| Mönster | Digital |
| Typ | Tapet |
| Kollektion | Metropolitan Stories II |
| Mönsterpassning | Fri 0 cm |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 260 cm |
| Längd | 2 m |
| EAN-nr | 4059432190113 |



