Tapet Living Walls Metropolitan Stories III C9223-2
569 kr
426 krSpara 25 %Kampanj38 tim kvar!

Metropolitan Stories III C9223-2
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa personlig och ombonad miljö med denna enfärgad tapet i blå med en yta av kalk. Tapeten är tillverkad av högkvalitativt material för att skapa ett livfullt utseende som på ett stilfullt sätt kommer att ta rummet till nästa nivå. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med något av mönstren i kollektionen - Metropolitan Stories III.
Varumärke
Living wallsBeskrivning
Skapa personlig och ombonad miljö med denna enfärgad tapet i blå med en yta av kalk. Tapeten är tillverkad av högkvalitativt material för att skapa ett livfullt utseende som på ett stilfullt sätt kommer att ta rummet till nästa nivå. Passar perfekt i ett helt rum eller tillsammans med något av mönstren i kollektionen - Metropolitan Stories III.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Living walls |
| Art.Nr. | C9223-2 |
| Kollektion | Metropolitan Stories III |
| Färg | Blå |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Enfargade tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4051315601662 |

