Tapet Lutéce Garden Party 11161309
Rek. pris 479 kr
469 kr
459 krSänkt pris!

Garden Party 11161309
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Högtvättbar vinyltapet med non woven-baksida. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
LutéceBeskrivning
Högtvättbar vinyltapet med non woven-baksida. Åtgång vid 2,4 m takhöjd: 4.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Lutéce |
| Art.Nr. | 11161309 |
| Kollektion | Garden Party |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Fri |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 3309041167381 |

