Tapet Marburg Trend 7006
584 kr
392 krSpara 33 %Kampanj

Trend 7006
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bättra på stilen i ditt hem med denna enfärgade beiga tapet från Trend-kollektionen. Tapeten har ett tjockt och robust material som ger ett lyxigt utseende, samtidigt som den är lätt att installera och underhålla.
Varumärke
MarburgBeskrivning
Bättra på stilen i ditt hem med denna enfärgade beiga tapet från Trend-kollektionen. Tapeten har ett tjockt och robust material som ger ett lyxigt utseende, samtidigt som den är lätt att installera och underhålla.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Marburg |
| Art.Nr. | 7006 |
| Kollektion | Trend |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 0,53 cm |
| Mönsterpassning | Fri 0 |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Enfargade tapeter |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 4001860333297 |




