Tapet Mimou Dragonfly Mineral
Rek. pris 895 kr
747 kr
Se priset!

Dragonfly Mineral
747 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dragonfly Mineral är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Varumärke
MimouBeskrivning
Dragonfly Mineral är en vacker tapet från Mimou. Alla tapeter från Mimou tillverkas i Sverige & modern design kombineras med traditionell yrkesskicklighet.
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Obs! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Mimou |
| Art.Nr. | WP2169 |
| Kollektion | Mimou |
| Färg | Vit |
| Mönster | Mönstrad |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7332908013466 |


