Tapet NEXT Washed Marble Blue
625 kr
599 krSänkt pris!

Washed Marble Blue
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Varumärke
NEXTBeskrivning
Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Lägg till en touch av diskret stil i ditt hem med den här designen i tvättad marmor. Med effekten av vittrad marmor i en djupblå färgpalett förvandlar den här tapeten varje rum till en lugn miljö med en modern känsla. Den här vackra designen är tryckt på matt papper och har en modern finish.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | NEXT |
| Art.Nr. | 118327 |
| Färg | Blå |
| Mönster | Abstrakt |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 64 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Monstrade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583522334 |



