Barnbord Venture Home Plaza ø60 cm
fr.615 kr/st
utvalda påKampanj
Välj variant

Plaza ø60 cm
615 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck Plaza barnmatbordssetet - det perfekta valet för barnens måltider och lekrum. Med sin vackra yta utstrålar detta matbord en tidlös elegans och passar perfekt in i en modern inredning. Med en diameter på 60 cm erbjuder det tillräckligt med plats för barn att sitta bekvämt och njuta av sina måltider eller delta i olika aktiviteter.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Upptäck Plaza barnmatbordssetet - det perfekta valet för barnens måltider och lekrum. Med sin vackra yta utstrålar detta matbord en tidlös elegans och passar perfekt in i en modern inredning. Med en diameter på 60 cm erbjuder det tillräckligt med plats för barn att sitta bekvämt och njuta av sina måltider eller delta i olika aktiviteter.
Plaza barnmatbordssetet är designat med en stilren och modern estetik, vilket ger barnrummet en jordnära atmosfär. Det är det ultimata valet för föräldrar som vill skapa en mysig och inbjudande plats där deras barn kan äta och utforska världen runt omkring dem.
Produkten är FSC®-certifierad (FSC®C177288) vilket innebär att den består av trä som kommer från ett ansvarsfullt skogsbruk, ett skogsbruk som tar hänsyn till människor och miljö.
Produkten är FSC®-certifierad (FSC®C177288) vilket innebär att den består av trä som kommer från ett ansvarsfullt skogsbruk, ett skogsbruk som tar hänsyn till människor och miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart, Vit |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 51 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Utförande | MDF |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Barnbord |
| Serie | Plaza |
| Form bord | Runt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Användningsområde | Barn, Inomhus |
