Avlastningsbord Venture Home Edge
fr.1 505 kr
fr.849 krFrån 32 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Edge är ett avlastningsbord från Venture Home med skiva i MDF och underrede i pulverlackerad metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Betong/Svart, Betong/Vit, Teak/Svart |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 110 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF/Metall |
| Typ | Avlastningsbord |
| Serie | Edge |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
