Avlastningsbord Venture Home Rocker
fr.1 449 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Rocker
1 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Roy avlastningsbord från Venture Home med stomme i metall och bordsskivor i grått glas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Höjd | 70 cm |
| Längd | 110 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | Metall/Glas |
| Produkttyp | Avlastningsbord |
| Serie | Roy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |

