Avlastningsskåp Venture Home MallaSvart
Rek. pris 2 569 kr
2 038 kr
1 765 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Produkttyp:
Sideboard

Malla
Svart
1 765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förvaringsskåp från Venture Home. Malla - ett modernt skåp i en tuff industriell design med läckra nätdörrar och ben tillverkade i pulverlackerad stål med två smarta hyllplan för avlastning. Skåpet lyfts upp av smala, höga ben som skapar en luftig känsla och underlättar även för dammsugaren.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Förvaringsskåp från Venture Home. Malla - ett modernt skåp i en tuff industriell design med läckra nätdörrar och ben tillverkade i pulverlackerad stål med två smarta hyllplan för avlastning. Skåpet lyfts upp av smala, höga ben som skapar en luftig känsla och underlättar även för dammsugaren.
Den perfekta förvaringsmöbeln för allt du önskar - fyll med porslin, böcker eller vackra dekorationer.
Skåpets smidiga storlek och eleganta utsida gör den lättplacerad och passar bra in i de flesta rum i hemmet, så möblera efter egna behov och önskemål!
Skåpets smidiga storlek och eleganta utsida gör den lättplacerad och passar bra in i de flesta rum i hemmet, så möblera efter egna behov och önskemål!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15624-208 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 120 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Malla |
| Djup | 40 mm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118419311 |















