Barbord House Nordic BolzanoVit/Guld
3 949 kr
Se priset!

Bolzano
Vit/Guld
3 949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Barbord från House Nordic med skiva i marmorlook. 70x105cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2301000 |
| Färg | Vit/Guld |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Längd | 70 cm |
| Material | Stål/MDF |
| Produkttyp | Barbord |
| Serie | Bolzano |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 5713917005420 |





