Barbord Venture Home Alo Utomhus
1 566 kr
1 479 krSänkt pris!

Alo Utomhus
1 479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barbordet Alo tar din altan till nya höjder! Det här barbordet har slitstarkt material i konstrotting, stilren design och klassisk utformning med raka nordiska former. Toppskivan är i glas och bidrar till en snygg elegans. Matcha med barstolar från samma serie och få en komplett matgrupp till sommarens uteliv!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Barbordet Alo tar din altan till nya höjder! Det här barbordet har slitstarkt material i konstrotting, stilren design och klassisk utformning med raka nordiska former. Toppskivan är i glas och bidrar till en snygg elegans. Matcha med barstolar från samma serie och få en komplett matgrupp till sommarens uteliv!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6120-001 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Längd | 100 cm |
| Material | Glas, Stål, Rotting |
| Produkttyp | Barbord |
| Serie | Alo |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979056 |









