Bordsben Beslag Design 810Krom
465 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande. Justerbar höjd: 7mm. Montageplatta säljs separat se artikel 9600
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bordsben i läcker design, perfekt till bord eller bardisk. Finns i olika utförande. Justerbar höjd: 7mm. Montageplatta säljs separat se artikel 9600
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 9597 |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 7 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Diameter | 50 mm |
| EAN-nr | 7316189597006 |
