Bordsben Habo 511
Rek. pris 53 kr/st
Lägsta totalpris 128:-
fr.32 kr/stSe priset!
Välj variant

511
4 st / 128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bordsben 511 från Habo är ett bordsben av runt stålrör (Ø30 mm). Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt. Det kan även monteras på möbelhjul Habo 1175.
Varumärke
HaboBeskrivning
Bordsben 511 från Habo är ett bordsben av runt stålrör (Ø30 mm). Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt. Det kan även monteras på möbelhjul Habo 1175.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Nickel, Svart, Vit |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 20 mm |
| Bredd | 59 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Diameter | 30 mm |
| Höjd | 100, 120, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 mm |
