Bordsben Habo 611
Rek. pris 53 kr/st
Lägsta totalpris 156:-
fr.39 kr/stSe priset!
Välj variant

611
4 st / 156 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsben 611 från Habo är ett bordsben av stålrör i fyrkantprofil (25x25 mm). Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt. Det kan även monteras på möbelhjul Habo 1175.
Varumärke
HaboBeskrivning
Bordsben 611 från Habo är ett bordsben av stålrör i fyrkantprofil (25x25 mm). Höjden är justerbar med upp till 20 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt. Det kan även monteras på möbelhjul Habo 1175.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Färg | Nickel, Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 20 mm |
| Bredd | 59 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 100, 120, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900 mm |
