Bordsben Habo 711
Rek. pris 162 kr/st
Lägsta totalpris 420:-
105 kr/stSe priset!

711
4 st / 420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordsben 711 från Habo är ett bordsben av borstat rostfritt stål med rund profil (Ø35 mm, fot Ø60 mm). Höjden är justerbar från 145 mm upp till 175 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt.
Varumärke
HaboBeskrivning
Bordsben 711 från Habo är ett bordsben av borstat rostfritt stål med rund profil (Ø35 mm, fot Ø60 mm). Höjden är justerbar från 145 mm upp till 175 mm för att kompensera för ojämna underlag vilket gör att bordet står stabilt.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17261 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 175 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 175 mm |
| Diameter | 35 mm |
| EAN-nr | 7317900172618 |
