Bordsben Theofils Fällbart 656 70 cm Krom
595 kr

Fällbart 656 70 cm Krom
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Fällbart bordsben Ø 50 mm i krom. Levereras styckvis med fäste.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601690 |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Justerbar | 30 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Diameter | 50 mm |
| EAN-nr | 8022543089870 |

