Iläggsskiva Venture Home Walle
679 kr

Walle
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En förlängningsskiva för Walle matbord i varm mörkbrun kulör. Mått: 75x45. Utöka dina middagsinbjudningar och slipp tänka på om alla kommer få plats. Här skapar du en inbjudande och trivsam stämning för alla tillfällen!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En förlängningsskiva för Walle matbord i varm mörkbrun kulör. Mått: 75x45. Utöka dina middagsinbjudningar och slipp tänka på om alla kommer få plats. Här skapar du en inbjudande och trivsam stämning för alla tillfällen!
Skötselråd
Gummiträ är många gånger lackerat eller målat med ett färgpigment som ger en täckande/ej genomskinlig yta. Just vita lacker kan vara extra känsliga mot olika färgämnen som finns i olika livsmedel, läskedrycker, rödvin och kaffe. Se till att försöka få bort fläckarna så fort som möjligt och fukttorka med ordentligt urvriden rengöringsduk och diskmedelslösning.
Gummiträ är många gånger lackerat eller målat med ett färgpigment som ger en täckande/ej genomskinlig yta. Just vita lacker kan vara extra känsliga mot olika färgämnen som finns i olika livsmedel, läskedrycker, rödvin och kaffe. Se till att försöka få bort fläckarna så fort som möjligt och fukttorka med ordentligt urvriden rengöringsduk och diskmedelslösning.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19953-434 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 75 cm |
| Material | Gummi Trä |
| Produkttyp | Iläggsskiva |
| Serie | Walle |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107085367 |

