Konsolbord House Nordic Vita
fr.812 kr
Se priset!
Välj variant

Vita
812 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Konsolbord från House Nordic med två hyllplan. 80x36x80 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 36 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Konsolbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |

