Matbord In Living BalderVitoljad Ek
14 239 kr

Balder
Vitoljad Ek
14 239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matbord från In Living i ek.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 11199 |
| Färg | Vitoljad Ek |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 200 cm |
| Utförande | Ek |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Balder |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Ja |

