Matbord In Living Hartford Vit 120 cm
1 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hartford 120 cm är ett klassiskt matbord i lättskött vitlack. Ett vackert matbord med genomarbetade detaljer som inbjuder till härliga måltider tillsammans.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Hartford 120 cm är ett klassiskt matbord i lättskött vitlack. Ett vackert matbord med genomarbetade detaljer som inbjuder till härliga måltider tillsammans.
Hartford 120 cm är förlängningsbart, med förlängningsskiva kan det bli 160 resp 200 cm. OBS! Iläggsskiva säljs separat!
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 608440 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 120 cm |
| Utförande | Gummiträ |
| Ben | Trä |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Hartford |
| Utseende | Vitlackad med viss trästruktur |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Längd med förlängning | 200 cm |
| Stomme | Gummiträ |
| Form bord | Rektangulärt |
| Toppskiva | Gummiträ |
| Iläggsskiva | Nej |





