Matbord In Living Ratliff
Rek. pris 3 999 kr
fr.2 924 kr
Välj variant

Ratliff
2 924 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Ratliff från In Living är ett vitt matbord i modern stil. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat till mitten av bordet vilket underlättar när du ska komma fram med dammsugaren. Bordets moderna formspråk har en karisma som gör bordet till ett tufft inslag i din inredning. Tack vare den praktiska iläggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matbord Ratliff från In Living är ett vitt matbord i modern stil. Den högblanka ytan är lättskött och underredet är centrerat till mitten av bordet vilket underlättar när du ska komma fram med dammsugaren. Bordets moderna formspråk har en karisma som gör bordet till ett tufft inslag i din inredning. Tack vare den praktiska iläggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Vit |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 120, 180 cm |
| Utförande | Betong/ MDF |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Ratliff |
| Stil | Modern |
| Stomme | MDF |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Högblank |
| Klaff | Nej |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Ja |
| Längd med förlängning | 160, 220 cm |
