Matbord Stenexpo Alborg med Iläggsskiva
8 846 kr
7 075 krSpara 20 %Kampanj

Alborg med Iläggsskiva
7 075 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktiskt matbord i smidigt runt utförande i massiv oljad ek med en diameter på 110 cm. Den medföljande iläggsskivan förlänger bordet till 150 cm.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Praktiskt matbord i smidigt runt utförande i massiv oljad ek med en diameter på 110 cm. Den medföljande iläggsskivan förlänger bordet till 150 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6050 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 150 cm |
| Utförande | Massiv oljad ek |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Alborg |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Iläggsskiva | Nej |
