Matbord Stenexpo Odense 140cm
6 482 kr
5 185 krSpara 20 %Kampanj18 tim kvar!
2 st iläggsskivorIläggsskiva Stenexpo Odense Massiv Vitoljad Ek 50x90 cm
1 545 kr
Odense 140cm
5 185 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljust och stilrent matbord i massiv ek som behandlats med vitpigmenterad olja. Kan kompletteras med upp till två tilläggsskivor för att få plats för fler, och får då en maxlängd på hela 240 cm.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Ljust och stilrent matbord i massiv ek som behandlats med vitpigmenterad olja. Kan kompletteras med upp till två tilläggsskivor för att få plats för fler, och får då en maxlängd på hela 240 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6165 |
| Färg | Vitoljad |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Odense |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Utförande | Massiv vitoljad ek |
| Iläggsskiva | Nej |
