Matbord Stenexpo Odense 180cm
7 240 kr
5 789 krSpara 20 %Kampanj16 tim kvar!
2 st iläggsskivorIläggsskiva Stenexpo Odense Massiv Vitoljad Ek 50x90 cm
1 545 kr
Odense 180cm
5 789 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljust och stilrent matbord i massiv ek som behandlats med vitpigmenterad olja. Kan kompletteras med upp till två tilläggsskivor för att få plats för fler, och får då en maxlängd på hela 280 cm.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Ljust och stilrent matbord i massiv ek som behandlats med vitpigmenterad olja. Kan kompletteras med upp till två tilläggsskivor för att få plats för fler, och får då en maxlängd på hela 280 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6195 |
| Färg | Vitoljad |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Odense |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Utförande | Massiv vitoljad ek |
| Iläggsskiva | Nej |
