Matbord Stenexpo Slite
12 974 kr
10 375 krSpara 20 %Kampanj17 tim kvar!

Slite
10 375 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett rustikt matbord runt eller ovalt med iläggsskivor är ett perfekt val om du letar efter ett mångsidigt och praktiskt bord till ditt hem. Den medföljande iläggsivan förvaras praktiskt under skivan när den inte används.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Ett rustikt matbord runt eller ovalt med iläggsskivor är ett perfekt val om du letar efter ett mångsidigt och praktiskt bord till ditt hem. Den medföljande iläggsivan förvaras praktiskt under skivan när den inte används.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6270 |
| Färg | Vitoljad |
| Längd | 180 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Material | Trä |
| Typ | Matbord |
| Serie | Slite |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Runt/Ovalt |
| Utförande | Massiv vitoljad ek |
| Iläggsskiva | Ja |
