Matbord Venture Home Astrid
2 154 kr
1 955 krSänkt pris!Spara 199 kr

Astrid
1 955 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Minimalistisk design går alltid hem! Ge ditt hem ett snyggt lyft med det här vackra matbordet från serien Astrid. Bordsskivan är tunn i en matt svart kulör i MDF med vener. Det smala underredet ger ett luftigt intryck och öppnar upp atmosfären i rummet. Matcha med bekväma stolar och njut av en komplett matgrupp i hemmets hjärta!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Minimalistisk design går alltid hem! Ge ditt hem ett snyggt lyft med det här vackra matbordet från serien Astrid. Bordsskivan är tunn i en matt svart kulör i MDF med vener. Det smala underredet ger ett luftigt intryck och öppnar upp atmosfären i rummet. Matcha med bekväma stolar och njut av en komplett matgrupp i hemmets hjärta!
Mått
- Mått mellan ben på långsidan: 153 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
- Mått mellan ben på långsidan: 153 cm
- Höjd till undersida bord: 73,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18902-508 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 200 cm |
| Utförande | Stål |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Astrid |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206996800 |








