Matbord Venture Home Disa
2 515 kr
2 285 krSänkt pris!Spara 230 kr

Disa
2 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Allt sitter i detaljerna - Ett elegant och pampigt matbord från serien Disa är kanske precis vad ditt vardagsrum behöver! Bordsskivan är i MDF och underredet är robust och center placerat med detaljer i grå MDF. Bordet är förlängningsbart vilket gör att det lämpar sig utmärkt både till små och stora sällskap. Bjud in till många sociala stunder framöver!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Allt sitter i detaljerna - Ett elegant och pampigt matbord från serien Disa är kanske precis vad ditt vardagsrum behöver! Bordsskivan är i MDF och underredet är robust och center placerat med detaljer i grå MDF. Bordet är förlängningsbart vilket gör att det lämpar sig utmärkt både till små och stora sällskap. Bjud in till många sociala stunder framöver!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18918-855 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 120 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Disa |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206996824 |




