Matbord Venture Home Estelle
6 795 kr
6 481 krSänkt pris!

Estelle
6 481 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en trivsam mittpunkt i hemmets hjärta med ett stilrent matbord från serien Estelle! Detta rektangulära matbord har en läcker bordsskiva i vit/grå marmor och ett underrede i metall. Den eleganta designen gör att matbordet passar lika bra till fest som till vardags!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en trivsam mittpunkt i hemmets hjärta med ett stilrent matbord från serien Estelle! Detta rektangulära matbord har en läcker bordsskiva i vit/grå marmor och ett underrede i metall. Den eleganta designen gör att matbordet passar lika bra till fest som till vardags!
Skötselråd
Marmor är ett poröst material som är känsligt för spill och syror, se därför till att alltid torka upp allt som spills omgående. Nya marmor- och terazzoskivor ska alltid behandlas ett par gånger i början. Skivan ska förslagsvis behandlas med ett tunt lager med parafinolja/vitolja.
Marmor är ett poröst material som är känsligt för spill och syror, se därför till att alltid torka upp allt som spills omgående. Nya marmor- och terazzoskivor ska alltid behandlas ett par gånger i början. Skivan ska förslagsvis behandlas med ett tunt lager med parafinolja/vitolja.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18021-580 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 74,5 cm |
| Längd | 140 cm |
| Djup | 74,5 cm |
| Utförande | Marmor, Stål |
| Material | Marmor |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Estelle |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107087101 |



