Matbord Venture Home Grönvik 220 cmSvart
2 749 kr
2 435 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Grönvik 220 cm
Svart
2 435 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utforska en modern och elegant känsla med vårt matbord Grönvik. Med generösa mått på 220x100 är detta matbord perfekt för att samla familj och vänner för härliga måltider och minnesvärda stunder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Utforska en modern och elegant känsla med vårt matbord Grönvik. Med generösa mått på 220x100 är detta matbord perfekt för att samla familj och vänner för härliga måltider och minnesvärda stunder.
Grönvik matbordet är tillverkat av svart MDF, vilket ger en tidlös och elegant känsla till din matplats. Dess genomtänkta design och generösa storlek skapar en inbjudande atmosfär för alla tillfällen.
Oavsett om det är för vardagliga middagar eller festliga sammankomster, blir Grönvik matbordet en oumbärlig del av ditt hem där vänskap stärks och minnen skapas. Njut av varje stund med nära och kära runt detta eleganta och väl genomtänkta bord.
Oavsett om det är för vardagliga middagar eller festliga sammankomster, blir Grönvik matbordet en oumbärlig del av ditt hem där vänskap stärks och minnen skapas. Njut av varje stund med nära och kära runt detta eleganta och väl genomtänkta bord.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61105-101 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 220 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Grönvik |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220823021 |








