Matbord Venture Home Inca med IläggsskivaNatur
4 199 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Natur

Inca med Iläggsskiva
Natur
4 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inca är ett modernt, rektangulärt matbord med illäggsskiva. Bordet har ett snyggt underrede i pulverlackerad metall och en bordsskiva i MDF.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inca är ett modernt, rektangulärt matbord med illäggsskiva. Bordet har ett snyggt underrede i pulverlackerad metall och en bordsskiva i MDF.
Mått:
- Längd: 160/200 cm,
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cmLättare montering krävs.
- Längd: 160/200 cm,
- Bredd: 85 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 135 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cmLättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19927-738 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 160 cm |
| Djup | 75,5 cm |
| Utförande | Metall/MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Inca |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084490 |




