Matbord Venture Home MarinaGrå/Vit
2 389 kr
2 119 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå/Vit

Marina
Grå/Vit
2 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Marina från Venture Home är ett rektangulärt, modernt matbord med underrede i pulverlackerad metall och en bordsskiva i MDF.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Marina från Venture Home är ett rektangulärt, modernt matbord med underrede i pulverlackerad metall och en bordsskiva i MDF.
Lättare montering krävs.
Mått mellan ben långsida: 168 cm
Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått mellan ben långsida: 168 cm
Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19925-850 |
| Färg | Grå/Vit |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 180 cm |
| Utförande | Metall/MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Marina |
| Montering | Ja - enklare |
| Iläggsskiva | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089266 |





