Matbord Venture Home Matilda
4 849 kr
4 630 krSänkt pris!

Matilda
4 630 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det snygga och smarta matbordet Matilda är anpassningsbart efter dina behov! Det här förlängningsbara matbordet har en rund toppskiva i svart MDF med faner och har en robust stomme med två klossformade ben. Bordet omvandlas snabbt till ett längre, ovalt matbord så fort du har fler gäster på besök. Slipp kompromissa mellan praktiska funktioner och stilren design. Här hamnar dessutom ingen på kanten!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Det snygga och smarta matbordet Matilda är anpassningsbart efter dina behov! Det här förlängningsbara matbordet har en rund toppskiva i svart MDF med faner och har en robust stomme med två klossformade ben. Bordet omvandlas snabbt till ett längre, ovalt matbord så fort du har fler gäster på besök. Slipp kompromissa mellan praktiska funktioner och stilren design. Här hamnar dessutom ingen på kanten!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18908-458 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 180 cm |
| Utförande | MDF |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Matilda |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7340206996961 |





