Matbord Venture Home Petra
fr.2 499 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Petra
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Venture Home Petra är ett modernt bord med en toppskiva i svart MDF med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x75 cm. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Venture Home Petra är ett modernt bord med en toppskiva i svart MDF med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x75 cm. Enklare montering krävs.
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 75 cm
- Höjd till undersida bord: 75 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Svart/Koppar |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 190 cm |
| Utförande | MDF-faner/Järn |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Petra |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
