Matbord Venture Home Piazza Grå 190 cm
2 704 kr
2 189 krSpara 19 %Kampanj30 tim kvar!

Piazza Grå 190 cm
2 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matbord Blanca är ett modernt bord med en toppskiva i grå HLP och MDF med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x76 cm. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbord Blanca är ett modernt bord med en toppskiva i grå HLP och MDF med bordsben i järn. Bordet utgör en perfekt mittpunkt för att samla familj och vänner. Mått: 190x90x76 cm. Enklare montering krävs.
Övrigt
- Höjd till undersida bord: 76 cm
- Höjd till undersida bord: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29892-858 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 190 cm |
| Utförande | MDF-faner/Järn |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Piazza |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350118416709 |





