Matbord Venture Home PolarVit/Ek
1 275 kr

Polar
Vit/Ek
1 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkantigt matbord från Venture Home med bordsskiva i MDF och järnben. Bordet passar för 4 personer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fyrkantigt matbord från Venture Home med bordsskiva i MDF och järnben. Bordet passar för 4 personer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19995-120 |
| Färg | Vit/Ek |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 75 cm |
| Utförande | MDF/Järn |
| Material | MDF |
| Typ | Matbord |
| Serie | Polar |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350107087132 |
