Matbord Venture Home Razzia
fr.8 059 kr
fr.4 470 krFrån 45 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Razzia är ett exklusivt matbord från Venture Home med en bordsskiva av terrazzo och svart ben i mitten av metall. Bordet passar för 4 personer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Razzia är ett exklusivt matbord från Venture Home med en bordsskiva av terrazzo och svart ben i mitten av metall. Bordet passar för 4 personer.
Terrazzo
En konststen som framställs av krossad marmor men även av hårdbergarter och cement.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Svart, Vit/Svart |
| Bredd | 106 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 106 cm |
| Utförande | Terrazzo/Metall |
| Material | Terrazzo |
| Produkttyp | Matbord |
| Serie | Razzia |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
