Matbord Venture Home Ystad
fr.6 525 kr
Se priset!
Välj variant

Ystad
6 525 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matbordet Ystad från Venture Home imponerar med sin modemedvetna design!
Detta trendsäkra matbord har en vacker, rektangulär bordsskiva i MDF med ekfanér och två dekorativa stommar i svart metall med industriell design. Det här matbordet är perfekt om du vill skapa en inbjudande atmosfär i ditt hem. Matcha med ett par bekväma matstolar så får du den perfekta kombinationen av stil och komfort!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 220 cm |
| Utförande | MDF, Faner, Aluminum |
| Material | MDF |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |

