Matgrupp In Living Jasmin med 6 st Viktor Matstol
Rek. pris 8 999 kr
fr.6 999 kr
Se priset!
Välj variant

Jasmin med 6 st Viktor Matstol
6 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Jasmin med 6 st Viktor Matstol från In Living är en stilren matgrupp med ett rektangulärt bord med sex bekväma stolar.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matgrupp Jasmin med 6 st Viktor Matstol från In Living är en stilren matgrupp med ett rektangulärt bord med sex bekväma stolar.
OBS! Klaff för förlängning ingår inte, måste köpas till.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Vit/Beige, Vit/Mörkgrå |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 270 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Jasmin |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Stil | Modern |
| Stomme | MDF |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Behandling | Mattlackad |
| Iläggsskiva | Nej |
