Matgrupp In Living Lyon Ø150 cm Rund med 4 st Viktoria Stolar
Rek. pris 13 999 kr
fr.10 999 kr
Välj variant

Lyon Ø150 cm Rund med 4 st Viktoria Stolar
10 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Lyon Ø150 cm Rund med 4 st Viktoria Stolar från In Living är en rustik matgrupp med en stor portion vintage charm. Det runda bordet är rejält med bordsskiva i vintage almträ och underrede i klassisk stil. Matbordet har mindre märken som tillför charm till möbeln och ger matbordet en naturlig look med genuin känsla. De medföljande stolarna har en elegant design och är bekväma att sitta länge i.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Matgrupp Lyon Ø150 cm Rund med 4 st Viktoria Stolar från In Living är en rustik matgrupp med en stor portion vintage charm. Det runda bordet är rejält med bordsskiva i vintage almträ och underrede i klassisk stil. Matbordet har mindre märken som tillför charm till möbeln och ger matbordet en naturlig look med genuin känsla. De medföljande stolarna har en elegant design och är bekväma att sitta länge i.
Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Alm/Beige, Alm/Grå |
| Höjd | 78 cm |
| Diameter | 150 cm |
| Material | Alm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Lyon |
| Antal Stolar | 6 |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Stil | Lantlig |
| Stomme | Alm |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Vaxbehandlad |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
