Matgrupp Manor House Dijon med 6 Viktoria Stolar
Rek. pris 14 999 kr
12 130 kr

Dijon med 6 Viktoria Stolar
12 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Dijon Matbord
Bredd: 100 cm
Längd: 200 cm
Höjd: 77 cm
Viktoria Fåtölj Grå
Bredd: 54,5 cm
Längd: 55 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 48 cm
Rygghöjd: 48 cm
Bredd: 100 cm
Längd: 200 cm
Höjd: 77 cm
Viktoria Fåtölj Grå
Bredd: 54,5 cm
Längd: 55 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 48 cm
Rygghöjd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | 663321 |
| Färg | Grå/Trä/natur |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Gran/Alm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Dijon |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |








