Matgrupp Manor House Dijon Rektangulärt Matbord & 6 Tuva Stolar Gran/Alm
Rek. pris 14 999 kr
11 999 kr

Dijon Rektangulärt Matbord & 6 Tuva Stolar Gran/Alm
11 999 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 10-12 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Små märken och skåror på upp till 5-6 mm är en naturlig del av hantverket och möbelns design. Dessa kan öka eller minska beroende på väderförhållanden och klimatet inomhus och skapar patina som gör att inget bord liknar det andra.
Dijon Matbord
Bredd: 100 cm
Längd: 200 cm
Höjd: 77 cm
Tuva Fåtölj Konstläder
Bredd: 61 cm
Längd: 54 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 49 cm
Rygghöjd: 48 cm
Fördelar: Matgrupp Manor House Dijon Rektangulärt Matbord & 6 Tuva Stolar Gran/Alm
- Unik patina genom naturliga märken och skåror
- Robust konstruktion med gran och alm
- Komplett matsalsgrupp med sex stolar
Bredd: 100 cm
Längd: 200 cm
Höjd: 77 cm
Tuva Fåtölj Konstläder
Bredd: 61 cm
Längd: 54 cm
Höjd: 92 cm
Djup: 55 cm
Sittdjup: 44 cm
Sitthöjd: 49 cm
Rygghöjd: 48 cm
Fördelar: Matgrupp Manor House Dijon Rektangulärt Matbord & 6 Tuva Stolar Gran/Alm
- Unik patina genom naturliga märken och skåror
- Robust konstruktion med gran och alm
- Komplett matsalsgrupp med sex stolar
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | 663250 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Gran/Alm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Dijon |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |




