Matgrupp Scandinavian Choice Cesi med 6 Isoda Stolar
Rek. pris 7 999 kr
5 999 kr
Se priset!

Cesi med 6 Isoda Stolar
5 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Cesi är ett rektangulärt matbord som är byggt med två ben format som ett kryss, ett ben vitt och det andra svart. Kryssbenen står på en vit platta. Cesi är tillverkat i högblank vit och svart MDF. Isoda är en praktisk matstol med stilren design. Det svarta konstlädret är tåligt och lätt att torka av och hålla rent. Den kromade kanten på ryggens topp sätter pricken över i:et. Stolen är stoppad i såväl sits som ryggdel och ger en behaglig sittkomfort som bjuder in till långa middagar med vänner och familj.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Cesi är ett rektangulärt matbord som är byggt med två ben format som ett kryss, ett ben vitt och det andra svart. Kryssbenen står på en vit platta. Cesi är tillverkat i högblank vit och svart MDF. Isoda är en praktisk matstol med stilren design. Det svarta konstlädret är tåligt och lätt att torka av och hålla rent. Den kromade kanten på ryggens topp sätter pricken över i:et. Stolen är stoppad i såväl sits som ryggdel och ger en behaglig sittkomfort som bjuder in till långa middagar med vänner och familj.
Skötselråd
Med en Conditioner kan du rengöra och förenkla fläckborttagningen samtidigt som du skyddar konstlädret från att bli uttorkat.
Cesi Matbord
Bredd: 80 cm
Längd: 140 cm
Höjd: 76 cm
Bordsskiva tjocklek: 4 cm
Isoda Matstol Konstläder
Bredd: 45 cm
Höjd: 103 cm
Djup: 54 cm
Sittdjup: 40 cm
Sitthöjd: 46 cm
Sittbredd: 42 cm
Rygghöjd: 57,5 cm
Med en Conditioner kan du rengöra och förenkla fläckborttagningen samtidigt som du skyddar konstlädret från att bli uttorkat.
Cesi Matbord
Bredd: 80 cm
Längd: 140 cm
Höjd: 76 cm
Bordsskiva tjocklek: 4 cm
Isoda Matstol Konstläder
Bredd: 45 cm
Höjd: 103 cm
Djup: 54 cm
Sittdjup: 40 cm
Sitthöjd: 46 cm
Sittbredd: 42 cm
Rygghöjd: 57,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 560752 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 140 cm |
| Material | PU-Läder/MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Cesi |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |






